Напружена боротьба у 8 турі Луцької серії

26 листопада відбувся 8 тур Луцької серії. 13 спортсменів виборювали свої залікові очки для рейтинговій таблиці.
Турнір розпочинається з жеребкування. Призовий фонд на столі і зібрав до 8-го туру чималу суму.
DSC_6842_001
В першій групі лідер турніру, Віктор Босак пройшов свою дистанцію без поразок, програвши тільки два сети.
В другій групі лідером став Юрій Прохорук , який також виграв всі свої матчі. Слід відзначити Дедюха Віктора. Вигравши три зустрічі , потрапив до чільної вісімки.
Хочеться відзначити стабільність Миколи Трещетки. Останніми турами чільно тримається в трійці призерів. Наш новачок турніру Фрост Сергій помаленько набирається досвіду, дає бій майстрам. А наполеглевим Мацюку Андрію і Тарадюк Сергію трішки не вистачає везіння, але ще все попереду…
Фінальний матч за перше місце між Босаком Віктором і Прохоруком Юрієм проходив у напруженій боротьбі. Перший сет виграв Прохорук, але наступні три Віктор не дав шансів на перемогу. Віктор доказав своє лідерство, непрогравши жодного матчу.
2-4 місце  виборювали відразу троє спортсменів — Юрій Прохорук,Микола Трещетка і Олег Гаврилюк з однаковими показниками 5-2. Згідно додаткових правил другим став Юрій Проохорук, третім Микола Трещетка і четвертим Олег Гаврилюк.