9-тур «Луцької серії» — майже фініш турніру

Дев’ятий тур Луцької серії пройшов у дуже цікавій боротьбі.  Варто відзначити Сергія Пилипюка, який в групі переміг Віктора Босака , а в фінальній частині Івана Кривого.  На жаль не вистачило сил на інших учасників і в підсумку — 6 місце. Лідерство захопив Юрій Прохорук,програвши лише один матч Івану Кривому 0-3,   в підсумку виграв перше місце.  За перше місце також боролись Віктор Босак і Іван Кривий. Гра між ними вирішувала розподіл місць.   Перші два сети за Віктором ,  другі два за Іваном.  5  сет — за Віктором, який і займає друге місце. Також приємно відзначити Богачевського Дмитра і Санченка Василя, які зуміли вийти до фінальної частини. 9-й тур остаточно визначив трійку призерів популярного змагання. Віктор Босак достроково оформив чемпіонство і став абсолютним переможцем сезону 2014 року, другу сходинку достроково зайняв Прохорук Юрій, а третю — Кривий Іван. В заключному десятому турі буде цікава боротьба за 4-е, 5-е, 6-е місця між Пилипюком Сергієм, Трещеткою Миколою і Гаврилюком Олегом. 7-е, 8-е, 9-е місця розділять Почтарук Віталій, Мацюк Андрій і Лінчук Микола. А Дедюх Віктор і Богачевський Дмитро поділять 10-е і 11-е місця.