ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ВІДЕОРЕЖИСЕРА і відео ПАНЧУКА ДЕНИСА І ПАПІРНИКА ДАНІІЛА

СЬОГОДНІ СВЯТКУЄ СВОЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ БУЛИГА ВАЛЕРІЙ.   ХОРОШИЙ ТОВАРИШ.   ПРОЖИВАЄ В м. ЛЬВІВ.

ЛЮБИТЕЛЬ НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ,  МАЙСТЕР ПО ВЛАШТУВАННЯ ВІДЕОЗЙОМОК .  МОЖНА СКАЗАТИ — НАЙПОПУЛЯРНІЙШИЙ ВІДЕОРЕЖИСЕР ТЕНІСНИХ БАТАЛІЙ В ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ.

КОЛЕКТИВ ЛЮБИТЕЛІВ НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІТАЄ ІМЕНИННИКА!!!  бАЖАЄМО МІЦНОГО ЗДОРОВ Я, ХОРОШО ПІДТРИМУВАТИ СПОРТИВНУ ФОРМУ,  ВИКЛАДАТИ ГАРНІ ВІДЕО ТЕНІСНИХ МАТЧІВ НА ЮТУБ І В ФЕЙСБУК!!! І ЗАЛИШАТИСЯ В СПОРТІ ЯКНАЙДОВШЕ..   ВАЛЕРІЙ БУЛИГА — СВІЙ КАНАЛ НА ЮТУБІ  ( В ПОШУКУ)
19149464_684282548422242_7963467458507731211_n

Вам также может понравиться

About the Author: Іван

3 комментария

  1. Ваня, дуже ДЯКУЮ за інтересне поздоровлення , за добрі побажання !! Все, що Ви мені побажали , буду старатись втілювати в Життя !! До зустрічи на тенісних столах !!

    1. Доброго ранку!Вибачте що трішки з запізненням, але краще пізно, ніж ніколи.Я також приєднуюсь до поздоровлень нашого відомого земляка, Валерія.Хоча Він би мав бути Петром, але то таке…,як кажуть у народі.Валерію!!!Здоров’я Тобі міцного,щастя рясного,грошей без ліку і довгого віку!З повагою Василь Луцький.м.Калуш.

      1. п.Василь! З 2019p.та Різдвом ХРИСТОВИМ!! ЗДОРОВЬ’Я, Надійних ДРУЗІВ, ЛЮБОВІ БЛИЖНІХ та КОХАНИХ ! До зустрічі на тенісних столах УКРАЇНИ ..

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *