ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ !!!

СЬОГОДНІ СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ДУЖЕ ХОРОША ЛЮДИНА І ПРЕКРАСНИЙ ДРУГ КРИВИЙ ІВАН !!!
DSC_0173
Вітаю тебе з днем народження, друже. Нехай тобі щастить завжди та всюди. Нехай життя має солодкий смак щастя. Нехай кожен твій день починається успішно, а закінчується вдало. Нехай тебе надихають на щось чудове та незвичайне вірна любов та міцна дружба.
DSC01905
В цей прекрасний радісний день,
Бажаю море сміху, веселих пісень.
Найдорожчих тобі подарунків,
Та найсолодших поцілунків.

Здоровим завжди будь,
Про вірних друзів не забудь.
Будь щирим, сильним та коханим,
У всяких справах — незрівнянним.
DSC01975

7 комментариев к записи «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ !!!»

  1. Доброго ранку,Іван!З Днем народження щиро вітаю.Щастя і здоров’я я Тобі бажаю,Хай сміється доля,як калина в лузі,Нехай будуть поруч добрі,вірні друзі.Нехай Тебе радість завжди зустрічає,Нехай Тебе любить хто милий душі,Цього я Тобі бажаю від душі.З повагою Василь Луцький.

  2. Вітаю з днем народження!!! Перемог перемог і перемог! У спорті в роботі дома і над собою! Хай щастить у всіх починаннях, здоров’я терпіння кохання!

  3. Вітаємо з днем народження! Здоров’я, Щастя, Кохання! Успіхів у роботі та спорті! Вірних та надійних друзів! Всього самого-самого найкращого) Юля та Паша

  4. Іван Васильович,команда Мобіл Дім Луцьк,приєднується до привітань і бажає вам здоров’я,благополуччя,натхнення та успіхів у розвитку аматорського руху у Волинській області.

  5. Вітаю, Васильович, Ви для нас, молодих, найкращий тренер та вчитель, допоможете, підкажете, навчите. Здоров’я Вам та довгих літ життя!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *