Новини луцького тенісу

В Луцьку з вересня місяця почала діяти громадська організація
«ЛУЦЬКА ФЕДЕРАЦІЯ НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ».

20171011_111009-1 20171011_112006

Рішенням зборів членів організації ПРЕЗИДЕНТОМ призначений ВАХТА ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ.
Нагадаємо, Вахта Дмитро — Майстер спорту України з настільного тенісу. Побажаємо йому успіхів на новій посаді і популяризувати настільний теніс в Луцьку, Україні і світі.

9 комментариев к записи «Новини луцького тенісу»

 1. Цікаво б почути хоч в двух словах: мету, завдання, місію організації.

 2. Віктор, мета, завдання, плани, цілі і всі питання по розвитку настільного тенісу в м.Луцьк,буде опубліковано найближчим часом.

  • Дякую! Надія на Вас висока, щось має змінитись на краще! Успіху в такій важливі для міста справі!

 3. Віктор, зміниться не щось, все і для всіх зміниться в кращу сторону.

 4. Діма поясни, будь ласка, що це значить «зміннться все притому в кращу сторону». Розкажи конкретно. Тепер по поводу Панчука. Я тобі розкажу, що він зробив для Волинського настільного тенісу. Він організував і закупив девять столів, зібрав з хлопців тенісистів, доклав свої. Збудував спеціалізований тенісний зал. Знайшов і залучив спонсора, без якого нашому настільному тенісу був би кирдик. Фінансує і відправляє на змагання чотити команди дитячоі ліги плюс регіональна ліга. Проводить разом зі мною кучу змагань. От ти це все зробиш і ми виберемо тебе головою обласноі федерації. А так, вибач, поки що одні розмови. Ви думаете, що зробили печатку і статут, і гроші польються до вас річкою? Запросити Черменского і Жуковського і виграти 1 місце в області це не значить розвивати настільний теніс в Луцьку.

 5. Шановний, Євген Романович, я Вас поважаю, як тренера! Чесно, мені не зрозуміло, чому ви так погано реагуєте на мене і мої дії? Двома тижнями раніше в телефонній розмові, Ви сказали, що я молодець, що зробив дві команди, запрошую сильних гравців, що розвиваю теніс, що плачу гравцям зарплату, видаю форму і т.д. Поясніть, будь ласка, що змінилось за два тижні? І при чому тут гроші?))

 6. Конкуренція завжди є стимулом і двигуном прогресу, вона вигідна кінцевому споживачу в даному випадку дітям, любителям і майбутнім спортсменам. Конкуренція дасть можливість вибору тенісистам і стимулом для росту організаціям, що по ідеї мають підтримувати і обслуговувати спортсменів. На мою думку будь-які дії кожного, хто підтримує, розвиває, чи докладає будь-яких зусиль для розвитку настільного тенісу в області районі чи біля прибудинкової території заслуговує як мінімум на повагу а краще підтримку і координацію зусиль. Треба розуміти, що чим більше буде груп команд, організацій, меценатів, тим більше популярною стане даний вид спорту, тим більше юнаків і дівчат звертатимуть увагу і шукатимуть спортзали для розвитку за тенісним столом, а не за столом у барі. Впевнений, що такі дії поповнять усі існуючі і майбутні тенісні зали. Звідси виражаю надію, що у світлих голівах організаторів переважать мудрі і раціональні стимули для координації зусиль у розвитку настільного тенісу, а не у з’ясуванні особистісних стосунків.

 7. Віктор,ну яка ж тут конкуренція??? Якщо Обласна федерація теж за розвиток настільного тенісу,то які ж ми конкуренти? Надіюсь Євген Романович змінить свою думку про Луцьку федерацію настільного тенісу,адже ми нічого поганого не робимо.

  • Я надіюсь Діма здорова конкуренція, така яка є природньою і мусить існувати в таких умовах: конкуренція за кращі умови, кращих тренерів і гравців, за кращі місця в змаганнях вихованців і т.д. Стосовно перспективної пропозиції Евгена Романовича висунути тебе головою обласноі федерації, то вважаю її передчасною, зато цілком реальною, так що дерзайте… ;)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *