Регіональна ліга

На регіональній лізі у м. Жовква завершився перший тур західної ліги. Команда ДЮСШ № 2 зайняла 4 місце.(  по крутці)
команда TTFL «TEAM» зайняла 1 місце. Поки що результатів і протоколів в наявності немає. При поступлені обов’язково Вам покажем.IMG-2ed443a8ec29500a64a03797cfe6781b-V

IMG-a66da40bcfcaefa651ff452314ffe074-V

6 комментариев к записи «Регіональна ліга»

  1. У складі команди TTFL TEAM Луцької федерації настільного тенісу кращі з кращих Лучан. Щиро вітаю команду з перемогою!

  2. Те що вони хороші спортсмени ніхто не сумнівається. А наскільки вони найкраші лучани це покаже час, ще трохи молоді щоб так їх возвеличувати. А взагалі молодці, що в цьому році дві команди з Луцька, бо як Діма-президент перестав професійно грати, то про Луцьк вже і забули.

  3. Діма доведе всі організаційні питання до ладу і з радістю підключиться до своєї команди в Регіональній лізі. А найближчим часом про тенісний Луцьк буде знати вся Україна.

  4. дюсш№2 фактично зайняла 2 місце по очкам разом з Бродами і Львовом. в суммі рахується сума очок, а не місць. і треба зазначити точніше про систему проведення. 3 групи, після 2ох турів далі фінали (по 3 команди з групи). і що місця там не важливі, головне попасти в фінал

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *