Нові зали в містах України

Приємно було дізнатися, що в Чернігові недавно введений в експлуатацію ще один зал для настільного тенісу! Кілька місяців тому, цей зал знаходився, буквально, на етапі зародження. Була тільки підготовлена ​​коробка будівлі, закриті металопрофілем прорізи стін. Тепер же, через всього два місяці — повністю функціонуючий спорткомплекс, який має всі необхідні характеристики, що відповідають вимогам спортивних змагань.

Спортивний зал був готовий, як і обіцяв головний керівник проекту В.Ю. Лунєгов, ще до Нового року, і тому вже спочатку січня 2018 року тут пройшов великий обласний турнір. Значна кількість учасників передріздвяних змагань складали діти різного віку — адже саме в розрахунку на них і робився цей спорткомплекс. Тепер юні чернігівці отримали просто шикарне місце для тренувань і змагань! Така увага до них обов’язково дасть поштовх до появи в області нових перспективних тенісистів.
В цьому залі 27 лютого 2018, планується зустріч першого етапу командного чемпіонату Європи у чоловіків Україна — Білорусь

Вам также может понравиться

About the Author: Іван

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *