ТОП 12

Переможцями стали представники Києва та Вінниці

ТОП-12 в 2018 році був організований в Києві в спортивному залі «Більшовик» в період з 8 по 10 лютого. Головний суддя змагань — Н.В. Завадська, головний секретар — С.А. Юренева. Можна сказати, що, дійсно, на ці змагання приїхали найкращі тенісисти країни юнацького віку, відібрані по рейтингу. Ще кілька місць в фіналі найсильніших були розіграні в відборі.final-yunoshi

 

.
юнаки

Склад претендентів на звання найкращого був дуже сильний. Прибуло 8 тенісистів, які перебувають в першій десятці рейтингу ФНТУ по 2000 р.н. і молодше. Чи не взяв участь Володимир Лушніков, який повинен виїхати на міжнародні змагання.

Треба врахувати, що серед учасників ТОПу було дуже мало саме тенісистів 2000 року народження — лише 4 з 12 фіналістів. Головну скрипку тут «грали» спортсмени 2001-2003 р.н. З ще більш молодих в фінальну дванадцятку потрапив Назар Третяк 2004 р.н.

В цілому, великих несподіванок ТОП не приніс. Переможцем став Антон Лімонов (Вінниця), який і так є першим в рейтингу ФНТУ по 2000 році. Другим — Олександр Олеськевіч, який знаходиться в цьому ж рейтингу ФНТУ на другій позиції.

За третє місце пішла боротьба, але, думаю, що Андрій Гребенюк, який посів його, міг би бути і другим (і навіть чемпіоном!). Він обіграв обох перших призерів! Але при цьому, на жаль, поступився гравцям, які перебувають в рейтингу трохи нижче його.

Втрачені окуляри Андрієм мало не зіграли з ним злий жарт — три спортсмена, в тому числі і він, набрали по 19 очок, і долю третього місця вирішила різниця виграних / програних сетів між Гребенюком, Маловим і Горбаненко.

Місця юнаків на ТОП-12 2018 року

Призери ТОПу Антон Лімонов і Олександр Олеськевіч

1 місце — Антон Лімонов
2 місце — Олександр Олеськевіч
3 місце — Андрій Гребенюк
4 місце — Олександр Малов
5 місце — Олексій Горбаненко
6 місце — Іван Омельчук
7 місце — Олександр Ткаченко
8 місце — Євген Кібко
9 місце — Владислав Слюзенко
10 місце — Валентин Юнчик
11 місце — Кирило Юрченко
12 місце — Назар Третяк
.04-1 07-150x150 06

Дівчата

На змагання приїхали найкращі дівчата-тенісистки України. Зі списку рейтингу ФНТУ станом на 1 лютого 2018 роки не було тільки Поліни Шумакова, Анастасії Епифанцева, Марії Куріщенко, Вікторії Кондратенко і Марії Топчій. Це ті тенісистки, які могли б гідно протистояти учасницям нинішнього ТОПу, але вони з різних причин не прибули до відбору.

Тут треба зауважити, що в змаганнях кращих тенісистів України 2000 р.н. не було ЖОДНОЇ тенісистки саме 2000 р.н.! У рейтингу ФНТУ вони є, але їх показники значно менше, ніж у більш молодих. Успішно конкурувати з 2001 роком могли тільки Вікторія Кондратенко (Донецьк) і Марія Топчій (Львів), але їх не було. Вікторія з 2015 не бере участі в топах. Її пам’ятаємо лише по чемпіонату України серед кадетів 2015 року, де вона посіла перше місце, обігнавши нинішніх учасниць ТОПу Вероніку Гуд (Перебийніс), Ярославу Приходько, Олександру Цюпко.

final-devushki-768x471

Іоланта Євтодія

Василиса Канунникова

Аліна Куртенко

Анна Миклуха

Анастасія Москалюк

Алена Пентюк

На ТОПі цього року, практично, не було конкуренції для Вероніки Гуд (2001 р.н.). Вона обіграла всіх, без винятку, суперниць (Димитренко не зустрілася з нею в особистому двобої). Більш-менш завзято пройшли її зустрічі з Ярославою Приходько (4: 3) і Ганною Миклухо (4: 2). З рештою вона зіграла на нуль.

Друга призерка ТОПу — Анастасія Димитренко (2002 р.н.) також успішно провела свої гри, не поступившись нікому. Чому вона не зіграла з Веронікою, незрозуміло … На торішньому юнацькому ТОПі Анастасія була першою.

Див. Результати юнацького ТОПу 2017 року

Третє-четверте місце набрали однакову кількість очок. Третє місце зайняла Аліна Куртенко. Четверте — Анна Миклуха. Обидві киянки (2002 р.н.) провели наполегливу зустріч між собою, де Куртенко вдалося досягти перемоги з рахунком 4: 2.

Дуже успішно виступила в Києві одеситка Іоланта Євтодія (2004 р.н.). Вона зайняла гідне 5-е місце, обігравши багатьох суперниць старший за неї за віком. Крім того, на її рахунку перемога над бронзовою призеркою цього ТОПу Аліною Куртенко, яку вона обіграла з рахунком 4: 2. Зате вона поступилася Ганні Миклусі, де рахунок зустрічі (3: 4) говорить про те, що і тут Іоланта перебувала дуже близько від позитивного результату. Здавалося б, пересилити цю суперницю, і третє місце було б у Євтодія.

Слід також відзначити ще більш юних учасниць, які брали участь у відборі, але не пройшли його — Вероніка Матюнина з Сєвєродонецька (2006 р.н.), Ксенія Горай з Києва (2005 р.н.). Вони мають непоганий рейтинг для свого віку, і тому спробували свої сили зі старшими тенісистками. Вероніка Матюнина, до речі, виступаючи на недавньому ТОПі для кращих мінікадетов України, стала там з

Вам также может понравиться

About the Author: Іван

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *