Успіхи Волинських тенісистів

27 лютого – 3 березня 2018 року в м.Чернігів відбувся Чемпіонат України з тенісу настільного.

Волинські тенісисти посіли 4 місце.

Найбільшого успіху в чемпіонаті досягла змішана пара майстрів спорту Назарій Грициєнко  і Аліна Шворак, яка в боротьбі за бронзові медалі поступилася збірникам України Песоцькій-Прищепі з м.Києва, і в підсумку посіла 4 місце.

Вдалим є  виступ нашої жіночої команди в складі: Аліни Шворак (м/с, м.Луцьк), Тетяни Тетьяніної (м/с, м.Володимир-Волинський), Ірини Ярушкіної (КМС, м.Луцьк), які посіли 5 місце.

Чоловіча збірна Волинської області в складі Назарія Грициєнка  (м/с, Луцьк), Андрія Бакликова (м.Луцьк), Вадима Нечипорука (КМС, м.Луцьк) на 9 місці.

В особистому заліку мали успіх спортсмени: Аліна Шворак – 19, Назарій Грицинко – 20, Андрій Бакликов і Вадим Нечипорук – 33, Ірина Ярушкіна – 32, Тетяна Татьяніна – 33.

В цілому виступ нашої команди можна вважати успішним.

Готували команду до змагань тренери-викладачі: Євгеній Демчук, Назарій Грициєнко.

Ще одна приємна новина з Чернігова, де відбувся пленум Федерації настільного тенісу України: Президент Федерації тенісу настільного Волині Валерій Панчук обраний першим віце-президентом Федерації тенісу настільного України.