Volyn Open — 2018-2019

Затверджую

Голова федерації настільного тенісу

Волинської області

_____________________Вахта Д.А.

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТОГО КЛУБНОГО ЧЕМПІОНАТУ ВОЛИНІ  — «Volyn Open»2018-2019 РОКІВ

 1. Мета і завдання

Турнір проводиться з метою популяризації настільного тенісу, як олімпійського виду спорту, підвищення рівня спортивної майстерності, формування у учасників ефективних ігрових якостей і командного духу, встановлення дружніх та ділових стосунків, залучення і навчання молоді, розвитку мережі залів з настільного тенісу.

 1. Термін та місце проведення турніру

Турнір проводиться впродовж року в чотири тура.Місце та  терміни  проведення турів буде повідомлено за місяць перед  початком  туру.

 1. Учасники турніру

До відкритого клубного чемпіонату «Volyn Open» допускаються команди секцій, спортивних клубів, ДЮСШ, спортивних товариств, міст і районів Волинської області та інших областей.

 1. Заявки на участь.

Заявки подаються до організаторів турніру до 1 жовтня 2018 року. У заявку до складу команди може бути включено 6 осіб. Після 2 туру  допускається дозаявлення  нових учасників у склад команди один раз  упродовж  турніру,,. Організатори залишають за собою право приймати заявки на участь нових команд після початку турніру і припиняти їх прийняття, при перевищені кількості заявок фактичним можливостям турніру.

 1. Регламент і система проведення змаганнь

Турнір командний, команда на гру виставляється в складі 3-х учасників (незалежно від віку і статі). Кожна зустріч складається з 7 матчів до 4 перемог за системою: A-Y : B-X : C-Z ; A-X : C-Y : B-Z пари.Усі ігри проводяться з п’яти партій. Після кожного туру обраховується рейтинг учасників.

Система проведення змагань формується після подачі заявок. Ігри проводяться новими пластиковими м’ячами. При неявці команди на тур, їй нараховуються штрафні очки, що дорівнюють останньому місці в турі..

Турнірний день проведення визначається організаторами турніру. При накладанні турніра на турнір може буде перенесення запланованої дати. Інвентар і форма учасників повинна відповідати правилам змагань. Приблизні місяці проведення турніру. 1 тур жовтень 2018 – м. Ковель  2 тур -лютий 2019 –додаткова інформація : 3 тур- травень 2019 -додаткова інформація; 4 тур- липень 2019 -додаткова інформація

 

 

 1. Визначення переможців та вручення призів

Трійка переможців визначається по турах. Після кожного туру перша трійка нагороджується грошовою винагородою, сума буде визначатись суддівською колегією. Після закінчення всього чемпіонату три перши команди ,кожної з ліг , будуть нагороджені грошовими винагородами, грамотами і медалями. Очки будуть нараховуватись згідно занятих міць.  В разі однакової кількоті очок береться до уваги результат зутрічей між  собою. Також планується визначати номінацію найкращий ветеран турніру, найкращий молодий гравець турніру, найкраща пара турніру.

Придбання дипломів, кубків та медалей за рахунок федерації настільного тенісу Волинької області.

 

 1. МЕДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗМАГАНЬ
  Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря із спортивної медицини обов’язкова на змаганнях всіх рівнів. Лікар змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетентності обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань. Лікар представляє в організаційний комітет або суддівську колегію план медичного забезпечення змагань та звіт з їх закінчення.

 

 1. Система проведення

8.1. Систему проведення змагань визначає Головна суддівська колегія ,згідно поданих заявок.

8.2.  При заявці і великої  кількості команд, по рішенню судівької колегії, можуть бути приняті рішення, по розділенню на дві  ліги згідно ,сумарного рейтінгу команди.

Вища ліга-сумарний рейтинг 3 кращих гравців команди дорівнює 90 та вище

Перша-ліга- . команди з сумарним рейтингом  менше 90 одиниць

 

 1. ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ

Проїзд, харчування учасників змагань – за рахунок організацій, що відряджають. Придбання дипломів та медалей, харчування суддів, медичне обслуговування – за рахунок  федерації настільного тенісу Волинької області.

Підготовка місць проведення змагань, придбання цінних призів, виготовлення афіш – за рахунок федерації настільного тенісу Волинької області.

 

 1. НАГОРОДЖЕННЯ
  Переможці та призери змагань нагороджуються грошовим фондом,дипломами, медалями федерації настільного тенісу.Волинської області (ФНТВО)

 

 1. 11. ЗАЯВКИ

Іменні заявки (друковані), завірені керівником спортивної організації з контактним телефоном, лікарської установи, та відповідні документи, подаються представником (тренером) команди в суддівську колегію до 30 вересня 2018р.
У заявці вказується прізвище та ім’я учасника, рік народження, спортивний розряд, фізкультурно-спортивне товариство і відомство, населений пункт, ДЮСШ, прізвище тренера, контактний телефон,віза лікаря. До 1 жовтня2018 року подати заявки на участь в змаганнях на електронну адресу — ivan06101961@gmail.com

Контактні телефони:       Трещетка Микола — 0673544353 , Іван Кривий – 050876 0225

Вахта Дмитро – 0955320168 , Бакликов Валерій — 0503398441 ,Шевчук Олег -0664979894.

Прокопів Ігор — 0503388778

Внесок для учасників-200 грн з команди для участі в одному турі.

Вся сума благодійних внесків буде зарахована до призового фонду..

Дане положення є офіційним викликом на змагання.

Вам также может понравиться

About the Author: Іван

2 комментария

 1. З яких це пір Вахта Д. став головою федераціі настільного тенісу Волинськоі області

 2. Уведомление: VOLYN-OPEN 2018-2019 | TTFL

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *