Клубний чемпіонат Волинської обл. Вища і Перша Ліги

16777
17999

2-етап2-етапком

Всі, хто у Луцьку цікавиться настільним тенісом, знають, що команда Кромберг енд Шуберт є найкращою. Надихає наших тенісистів технічний директор підприємства Славомір Качмарек, який грає в цю гру з дитинства.
— Настільний теніс я граю з сьомого року життя. Цю гру люблю за рухливість і стратегію. Також, щоб виграти, потрібно вибрати правильну тактику. Настільний теніс вчить швидко приймати рішення. Тут ти граєш сам, відповідаєш за свій м’яч і щосекунди приймаєш рішення.
— На жаль, я не часто беру участь у різних змаганнях, бо маю багато роботи. Але, коли вдається, то граю від душі, — говорить Славомір Качмарек.
Суперниками КроШу у відкритому чемпіонаті Волинської області цього разу стали команди «ДЮСШ-1», «Любомль-1», «Нова», «Хімбудпласт» та «Нововолинськ».
Наші тенісисти поділилися святковим настроєм та розповіли, за що саме люблять цю гру.
Ігор Вацин, завантажувач кабельних матеріалів
— Тенісом я займаюся вже сімнадцять років. Ця гра дуже тренує увагу, робить реакцію миттєвою. До того ж, тренує очі та покращує зір, переконався на власному прикладі.
Павло Чиж, завантажувач відділу логістики
— Ця гра вимагає хорошої спортивної підготовки, уваги та вміння швидко орієнтуватися. Тут все відбувається блискавично і потрібно перевершити суперника, як фізично, так і психологічно.
Нині відбулись ігри першого туру вищої ліги сезону 2018/19 року. Ще три тури пройдуть в наступному році. За їх підсумками буде визначено команду-чемпіона Волинської області. За перше місце переможці отримають медалі, призи та грошову премію.

IMG-6603IMG-6604IMG-6605IMG-6606IMG-6607IMG-6608
IMG-6561 (1) IMG-6562 IMG-6563 IMG-6564
18100111

Вам также может понравиться

About the Author: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *