ІІ тур Клубного Чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н.

Закінчився ІІ тур Клубного Чемпіонату України з тенісу настільного серед юнаків 2007 р.н. і молодших, який проходив з 28 по 31 березня 2019 року в м. Жовква, Львівської області. Команда КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради» у складі Голодюка Іллі, Острого Іллі та Держай Романа представляли Волинську область у цих змаганнях. 40 команд були розбиті на 8 груп по 5 команд в групі. Наша команда впевнено посіла І місце в групі і вийшла до фіналу, де боролися 8 найсильніших команд за звання найкращих.      Обігравши послідовно команди Дніпропетровська, Рогатина, Одеси, Львова і Харкова в останньому турі ми зустрілися з командою, яка була сформована з гравців з Ужгорода та Донецька.
На жаль, нам не вдалося їх обіграти і ми задовільнилися 2 місцем. Надіємося, що в третьому турі ми їх переможемо.
Слід відмітити, що наша команда сформована тільки з вихованців «ДЮСШ №2 Луцької міської ради», а збірна з кількох міст. В травні місяці буде відбуватися Чемпіонат України цієї вікової групи і команда Волинської області має всі шанси добре виступити у цих змаганнях.
   Підготував команду до змагань тренер-викладач Демчук Євген Романович.
   Адміністрація КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради», директор Панчук Валерій Валерійович вітають команду та тренера з успішним виступом у чемпіонаті, та бажають успіхів та перемоги у наступному турі змагань!!!

Вам также может понравиться

About the Author: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *