Міжнародний турнір «MINI CUP DRZONKOW — 2019»

З 29 серпня по 1 вересня 2019 року в м. Зелена Гура (Польща) проходив Міжнародний турнір з тенісу настільного «MINI CUP DRZONKOW — 2019», в якому прийняли участь 250 учасників з Польщі, Німеччини, Франції, Люксембургу, Литви, України. Змагалися юнаки і дівчата 2002-2009 р.н.
Команда КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради» вже традиційно прийняла участь у цьому турнірі також, і у цьому році за підтримки нашого постійного спонсора, україно-німецького заводу «Кромберг енд Шуберт Україна ЛУ» на цей турнір була відряджена команда дітей у складі 9 спортсменів та 2 тренерів-викладачів.

Змагання проходили в Олімпійському центрі спорту на 40 столах.
Найкраще виступили наші юнаки у віковій групі 2007-2008 р.н. в складі Острого Іллі, Голодюка Іллі, Дерев’яника Віталія, які дійшли до фіналу.
В фінальній зустрічі наші спортсмени вели в рахунку 3:1. Залишилось виграти одну зустріч і ми б стали чемпіонами. Але, Голодюк Ілля занервував і програв свою зустріч, яку мав би вигравати. В підсумку 4:3, команда отримала поразку і посіла ІІ місце.

Участь у цьому турнірі показала, що ми можемо на рівних боротися з кращими іноземними спортсменами. В особистому заліку найкращий результат показав Острий Ілля, який посів 6 місце.
За ІІ місце команда юнаків була нагороджена медалями, дипломами і спортивним інвентарем фірми «Tibgar».

Хочеться висловити слова вдячності постійному спонсору ДЮСШ №2, україно-німецькому заводу «Кромберг енд Шуберт України ЛУ» в особі технічного директора Славоміра Качмарека та фінансового директора Олександра Шаварського за постійну підтримку та надання транспорту для перевезення команди на змагання!!!

Дирекція КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради» привітала спортсменів та тренерів з успішним виступом у турнірі та побажала подальших успіхів та перемог!!!

Вам также может понравиться

About the Author: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *