КУБОК «АРЕНА СПОРТ КАП»

 25 січня 2015 року відбувся перший в цьому році кубок «Арена Спорт Кап». В спорткомплексі Адреналін Сіті зібралося 14 учасників. Приємно зауважити, що на турнір приїхали гості з сусідньої області — Львівська область , м Броди — Семеренко Олександр і Кравчук Роман. Хлопці зуміли добавити інтриги до турніру. Так ось — спортсмени розподілились на дві групи. Сіяними були тільки Босак Віктор і Березовський Сергій, яких розкинули в різні групи.  Решта учасників визначали своє місце в групі згідно сліпого жеребу.

В групі А перше місце виграв Віктор Босак. Виграв у всіх учасників, крім Кравчука Романа 1-3. Юрій Прохорук теж виграв у всіх, крім Босака Віктора — 0-3.Кравчук, в свою чергу, виграв чотири зустрічі, але програв Кононову Анатолію 2-3 і Юрію Прохоруку 0-3.Отже, перша трійка групи А відома , а за четверте місце змагалось відразу два спортсмена.- Кононов Анатолій  і Пилипюк Сергій. За рахунок власної перемоги в четвірку ввійшов Пилипюк Сергій.

В групі Б Сергій Березовський не залишив шансів нікому, вигравши всі шість поєдинків. Друге і третє місце виборювали Іван Кривий і Санченко Василь. За рахунок перемоги 3-1 над Василем , другу сходинку посів Іван.  І за останню путівку виходу з групи змагались Лінчук Микола і Семеренко Олександр. Теж, за рахунок власної перемоги Лінчук зайняв четверте місце.На жаль, в зв’язку з сімейними обставинами,  замість Лінчука участь у фіналі брав Семеренко Олександр.

Фінал починається з напруженої битви: Кривий — Пилипюк. З перемінним успіхом рахунок став 2-2. І в заключному сеті Пилипюк довів свою перевагу. Як стало зрозумілим пізніше, це стала і остання перемога Сергія у фіналі, і загалом 8 місце.  Цікава була зустріч Прохорук-Березовський, в якій Юрій не залишив шансів Сергію — 3-1. Гра Босак —  Кривий: получилась цікава драма. Тільки в п’ятій партії при рахунку 10-10 шальки терезів на свою користь повернув Іван, чим і ускладнив боротьбу за чемпіонство Віктору. За розподіл місць в турнірній таблиці відігравав важливу роль матч Кривий-Прохорук. Виграш Кривого дозволяв йому потрапити в трійку призерів, в то й же час міг Прохорука відкинути за трійку. Виграш Прохорука робив його майже чемпіоном. Цікавий матч завершився 3-2 на користь Прохорука, який в останньому своєму матчі переграв Санченка 3-2 і нарешті виграв КУБОК «АРЕНА СПОРТ КАП».  Друге місце посів Березовський Сергій, який у напруженій боротьбі переміг Віктора Босака 3-2. Турнір був насичений цікавими матчами. Хочеться сказати велике дякую всім учасникам!!!!!


Переможці турніру
IMG_1962
Жеребкування
IMG_1957

IMG_1955

arena (2)

Вам также может понравиться

About the Author: Іван

1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *