Положення турніру «ЛУЦЬКА СЕРІЯ — 2015»

\Page_00001Page_00002

Вам также может понравиться

About the Author: Коля

12 комментариев

 1. Прошу Вас, как организаторов турнира, обеспечить учасников инвентарем и условиями:
  1) мячами согласно вашими требованиям
  2)соответствующие сетки на столах по требованию ITTF
  3)квалиффицированых незаинтересованных судей ITTF(для проведения жеребьевки и спорных вопросов)
  4)освещение согласно требованиям ITTF
  5)подготовить зал согласно санитарным нормам (помыть пол и подготовить столы к соревнованиям)
  6)предоставить медработника

 2. Учитесь играть, а не придираться к инвентарю и к учасникам турнира. Ждем от Вас выполнения своих объязаностей как организаторов турнира, а то останется три учасника Иван, Коля и Саприк (прошу понять и простить. Александр Бородачь) и Босак вас всех сделает вот будет ржачный турнир.

 3. Ну по перше-BOSS.ти забув додати до того списку ще 1 факт.Це розвезення учасників турніру після гри,(машина чи бус,неважливо.!)
  по друге.Під час турніру в басейн купатись їздити,а потім приходити на турнір,тоже якось не гарно.(а потім казати,що я з ним вже грав),хоча це було ще до жеребу груп.
  по третє. Заборонено під час гри щось кричати,чи вигукувати.
  ну і наостанок…..шкода що я не вмію грати,і хочу з Вами зіграти(група чи фінал-неважливо),щоб доказати чи підтвердити свою майстреність.

 4. Давайте ставитись лояльно один до одного, так би мовити з розумінням, а конфліктні ситуації вирішувати з суддями або якщо не допомагає рукоприкладством 😉 і не треба нікому нічого доказувати, таблиця турніру все показує. В принципі правила потрібні для організації будь-якї роботи в колективі, але поки ми не граємо рейтингові турніри, то і вимоги мають бути відповідні, помякшені. Може я дивлюсь не на тих кумирів, але той самий Овчаров вигукує таке, що його дівчина червоніє сидячі на трибуні і ніразу йому жовтої картки не показали за це 😉

  1. да да.Овчаров і BOSS однакові гравці,і можуть це позволити) я ставлюсь до всіх нормально,з повагою до старших і т.д! але так як іноді собі дозволяють себе вести так,що хочеться взагалі………………………………….Особливо не думаючи,шо говорять(Петя Сапрік ти,поняв за шо,якшо ти це читаєш),РУКОПРИКЛАДСТВОМ?,ну норм) нарешті,завтра каппу беру тоді)

  2. Тому вважаю ці правила достатньо лояльними і не лишніми з огляду кількості учасників і їхнього рівня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *