РЕЗУЛЬТАТИ МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ

80 дітей з Білорусії і України завітали на Міжнародний турнір з тенісу настільного, присвячений пам’яті тренерів Змунчило В.І. і Блонському К.М., який проходив з 2 по 4 грудня 2016 року в спортивному залі КЗ “ДЮСШ №2 Луцької міської ради” (вул. Гетьмана Мазепи, 49а). Три дні юні тенісисти боролись за кубки, дипломи, медалі в трьох вікових категоріях. Переможцями і призерами стали наступні учасники:
2. Кунашко Артем – м.Брест
3. Минчик Іван – м.Брест

3. Лелікова Кіра – м.Луцьк

В командному заліку перше місце виборола команда КЗ “ДЮСШ №2 Луцької міської ради”. Друге місце посіла команда м.Рогатина, Івано-Франківської області. А третю сходинку отримала команда м.Бреста.
Всім учасникам, які приїхали також були вручені сувеніри міста Луцька від спонсора заводу “ Кромберг енд Шеберт Україна” Славоміра Качмарека та Олександра Шаварського.
Наші дорогі друзі з м.Бреста запросили нас на свій Міжнародний турнір, який відбудеться 22-24 грудня 2016 року.hf9shpiptra